Част от центъра на София е без топлоподаване заради аварии,

...
Част от центъра на София е без топлоподаване заради аварии,
Коментари Харесай

Част от центъра на София е без топлоподаване заради аварии

Част от центъра на София е без топлоподаване поради повреди, демонстрира информация на страницата на " Топлофикация ".

Без парно и топла вода са абонатите в региона сред ул. " Панагюрище “, ул. " Г. С. Раковски “, бул. " Цар Освободител ", бул. " Васил Левски " и ул. " Константин Стоилов ".

Очаква се възобновяване на топлоподаването на 25 февруари в 19 часа.

Засегнати са и клиентите на ул. " Якубица " № 9 и 9А, както и ул. " Галичица " № 30А в " Лозенец “. Очакваното възобновяване на топлоподаването е планувано за на следващия ден в 14 часа. 

В ж.к. " Гео Милев “ заради повреди без парно и топла вода до 25 февруари по обяд ще са клиентите на " Топлофикация-София “ на ул. " Гео Милев " № 5, 7, 9 и ул. " Христо Максимов " № 6, 10.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР