Ивайло Кукурин: Нова малка горичка вече расте в столичния район "Младост"
Нова дребна горичка към този момент пораства в регион " Младост "! Това сподели кметът на регион " Младост " в София .
По думите му 25 млади иглолистни дръвчета са станали част от Парк " Лидъл “ в ж.к. " Младост 3 “, с помощта на подаяние на " Спотлес “ ЕООД, което са приели на драго сърце.
" Тази самодейност е още една стъпка към реализирането на нашата визия за по-зелен и по-подреден регион и е част от цялостната идея за развиването на " Младост Център “ – пространство със зеленина, нова администрация, Културен център, Спортна зала и нова черква ", добави Кукурин.
Той благодари на донорите за жеста към региона. " Именно посредством сходни положителни начинания и общи старания съумяваме да сътворяваме по-приятна, зелена и приветлива среда за живот в " Младост “. Районната администрация към този момент поставя нужните грижи за новозасадените фиданки, с цел да могат след години те да се трансфорат в същинска зелена горичка. Обръщам се и към всички поданици с молба да пазим младите дръвчета и да не позволяваме тяхното увреждане. Нека дружно дадем късмет на тази дребна горичка да порасне и да се трансформира в още едно обичано зелено кътче на " Младост “. Защото всяко засадено дърво е инвестиция в по-добрия образ на региона и в качеството на живот на бъдещите генерации ", сподели още той.
По думите му 25 млади иглолистни дръвчета са станали част от Парк " Лидъл “ в ж.к. " Младост 3 “, с помощта на подаяние на " Спотлес “ ЕООД, което са приели на драго сърце.
" Тази самодейност е още една стъпка към реализирането на нашата визия за по-зелен и по-подреден регион и е част от цялостната идея за развиването на " Младост Център “ – пространство със зеленина, нова администрация, Културен център, Спортна зала и нова черква ", добави Кукурин.
Той благодари на донорите за жеста към региона. " Именно посредством сходни положителни начинания и общи старания съумяваме да сътворяваме по-приятна, зелена и приветлива среда за живот в " Младост “. Районната администрация към този момент поставя нужните грижи за новозасадените фиданки, с цел да могат след години те да се трансфорат в същинска зелена горичка. Обръщам се и към всички поданици с молба да пазим младите дръвчета и да не позволяваме тяхното увреждане. Нека дружно дадем късмет на тази дребна горичка да порасне и да се трансформира в още едно обичано зелено кътче на " Младост “. Защото всяко засадено дърво е инвестиция в по-добрия образ на региона и в качеството на живот на бъдещите генерации ", сподели още той.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




