Ботев Пловдив записа пето поредно равенство в първенството на Първа

...

"Ботев" Пловдив и "Берое" не се победиха, запазиха позициите си

" Ботев " Пловдив записа пето следващо тъждество в шампионата на Първа лига, откакто приключи 1:1 при гостуването си на " Берое " в Стара Загора и продължава да няма проваляне от началото на годината.

Двата тима предложиха забавен и динамичен дуел на стадиона под Аязмото, в който си размениха по един бърз гол в средата на второто полувреме.

Педро Еуженио изведе домакините напред в 70', а три по-късно Тодор Неделев изравни от дузпа.

След равенството " Ботев " продължава да заема четвъртата позиция в Първа лига с актив от 47 точки, а " Берое " е пети с 44.

В третия кръг от плейофите на топ 6 пловдивчани посрещат " Черно море ", до момента в който на старозагорци следва тежко посещение на ЦСКА.

" Берое ": 12. Перниш, 4. Алкан, 6. Цветков, 8. Охене, 9. Камбуров, 11. Бандаловски, 14. Яя Меледже, 20. Леони, 27. Баранов, 28. Бригидо, 77. Еуженио

" Ботев " Пловдив: 22. Кайзер, 28. Филипов, 3. Пиргов, 5. Димитров, 66. Кардосо, 26. Апостолов, 17. Балтанов, 8. Неделев, 7. Тонев, 11. Добрев, 39. Вутов
Източник: btvnovinite.bg