Бившите английски национали Йън Райт, Лий Диксън и Гари Невил

...

Бивши английски национали пощуряха в тв студио

Бившите британски национали Йън Райт, Лий Диксън и Гари Невил пощуряха в студиото на ITV след трагичната победа с дузпи над Колумбия, която прати Трите лъва на 1/4-финалите на Мондиал 2018. Триото е част от екипа на малкия екран, който отразява срещите от международното състезание в Русия.
Този път наслада за Англия след дузпи: " Трите лъва " са на четвъртфинал (ГАЛЕРИЯ) Тимът на Гарет Саутгейт победи Колумбия с 5:4 след продължения и наказателни удари
Редовното време на дуела завърши при 1:1, а някогашният нападател на " Арсенал " Райт не бе в положение да изгледа изстрелите от 11-те метра. Веднага откакто героят на вечерта Джордан Пикфорд избави втората си дузпа, а Ерик Дайър означи решителното попадение обаче Райт скочи като жилнат и запрегръща сътрудниците си в студиото.