Бетис и Зенит (Санкт Петербург) завършиха при резултат 0:0 в

...

Бетис излъга Зенит не и без помощта на ВАР

Бетис и Зенит (Санкт Петербург) приключиха при резултат 0:0 в среща реванш от шампионата Лига Европа. Първият дуел сред двата отбора на " Газпром сцена " преди седмица приключи с триумф за " лос вердибланкос " с 3:2 и по този начин те си подсигуряват продължение напред към осминафиналите във втория по мощ европейски клубен шампионат.

Срещата не бе изпъстрена с доста положения, даже в противен случай - през всичките 90 минути нямаше прецизен удар в нито една от двете порти.

Най-опасно стана при започване на втората част пред вратата на съветския отбор, когато на няколко пъти " зелено-белите " имаха шансове да пратят кълбото в мрежата на Даниил Одоевски, само че бяха неточни в най-важния миг.

В последната минута на постоянното време Дмитрий Чистяков означи гол за петергбурци, пращайки в еуфория целия щаб, само че след дълготрайно видеопреразглеждане попадението бе анулирано.
 Рейнджърс и Борусия (Дортмунд) приключиха наедно 2:2