Белек. Левски загуби с 0:1 четвъртата си проверка от лагера

...

Левски загуби с 0:1 четвъртата си проверка от лагера на турска земя

Белек. Левски загуби с 0:1 четвъртата си инспекция от лагера на турска земя. " Сините " позволиха проваляне от Генчлербирлиги, а победния гол пристигна от дузпа в 71-ата минута. Радослав Цонев нацели гредата в 38-ата минута след добре изпълнен директен свободен удар. Двубоят бе изгледан от притежателя на " сините " Наско Сираков и новото попълнение на отбора Ноа Сундберг, който дойде през днешния ден в лагера на отбора.

Първите три дуела столичани приключиха наедно - 1:1 с полския Гурник (Забже), още веднъж 1:1 с чехите от Бохемианс и 2:2 с водача в Словения Марибор. Следващата инспекция е против Динамо (Киев) на 4 февруари.

В различен мач от деня Лудогорец победи грузинския Динамо (Тбилиси) с 1:0. Голмайстор за първенците стана Стефан Баджи в 69-ата минута.
Източник: focus-news.net