Байерн (Мюнхен) приключи с контролите по време на паузата в

...

Байерн надви третодивизионен отбор в голово шоу

Байерн (Мюнхен) завърши с контролите по време на паузата в Бундеслигата. Първенството се възобновява в петък, когато " баварците " гостуват на Байер (Леверкузен).

Днес на " Алианц Арена " възпитаниците на Юп Хайнкес надделяха с 5:3 третодивизионния Зоненфох Гросаспах.

Треньорът на домакините употребява два разнообразни състава в двете полувремена.

Снимка 333141
Източник:

Кингсли Коман откри резултата в 33-ата минута, а в 41-ата гостите изравнина посредством Салиу Сане от дузпа.

Втората част стартира чудесно за " баварците ", откакто в 50-ата минута Томас Мюлер още веднъж изведе своя отбор напред. Шест минут по-късно Паскал Сом още веднъж възвърне паритета.

В 59-ата минута Франк Рибери бе прецизен за 3:2. Почти незабавно по-късно Зоненхоф още веднъж изравни. Точен бе Марио Родригес.

Юп Хайнкес може да остане в Байерн (Мюнхен) и след края на сезона
" Хайнкес може да остане в Байерн и след края на сезона "

" Ули Хьонес не би стрелял с халосни "

В 63-ата минута още веднъж Рибери се разписа за 4:3, а в 71-ата френският деец оформи своя хетррик, с който фиксира крайния резултат - 5:3.

В контролата не взеха присъединяване Роберт Левандовски, Йошуа Кимих и Матс Хумелс, които имат разнообразни контузии.

5:3 - Рибери (71 " )

БАЙЕРН (I полувреме): Улрайх, Шуле, Рафиня, Боатенг, Видал, Алаба, Толисо, Рафиня, Вагнер, Родригес, Коман

БАЙЕРН (II полувреме): Щарке, Руди, Мюлер, Бернат, Дорш, Лукаш Май, Фридъл, Рибери, Гьотце, Мартинес, Шабани