Бърнли. Тотнъм продължава да записва противоречиви резултати, с които не

...

След победа над шампиона, Тотнъм загуби от предпоследния Бърнли с 0:1

Бърнли. Тотнъм продължава да записва спорни резултати, с които не си оказва помощ изключително в борбата за топ 4 в Премиър лийг. След като единствено преди няколко дни " шпорите " изиграха брилянтен мач против Манчестър Сити и победиха първенеца посред неговия " Етихад ", нощес отборът на Антонио Конте загуби с 0:1 гостуването си на тима на Бърнли, който преди този дуел бе на предпоследно място единствено с помощта на по-добрата си голова разлика от Норич. Единственото попадение под проливния дъжд на стадион " Търф Муур " в Бърнли, означи Бен Мий в 71-вата минута. Тотнъм имаше две благоприятни условия да изравни, само че удар на Моура от воле мина над гредата, а Поуп избави шут на Бергвайн.

В последна сметка Тотнъм позволи четвърта загуба в последните си пет мача в шампионата и остава на седем точки от четвъртото място, заемано сега от тима на Манчестър Юнайтед, който обаче има два мача повече. След втората си поредна победа и общо трета такава от началото на сезона Бърнли към този момент е единствено на две точки и от избавителната зона, освен това с мач по-малко от Нюкасъл, който е тъкмо над чертата.

Източник: focus-news.net