Българският национал Петко Христов игра цял мач за Специя, но

...

Петко Христов и Специя с тежко поражение в Калчото

Българският национал Петко Христов игра цялостен мач за Специя, само че не съумя да помогне доста на отбора да предотврати тежка загуба при гостуването на Верона. Тимът на Игор Тудор завоюва с 4:0, като реши мача още до почивката, когато водеше с три гола.
 Интер победи Сасуоло с 2:1 в мач от Серия
Интер обърна Сасуоло и се приближи на точка от Наполи

" Нерадзурите " обърнаха Сасуоло

Джовани Симеоне откри още в четвъртата минута, а Марко Фараони удвои задатъка на домакините в 15-ата. Малко преди почивката красиво попадение на Джанлука Капрари направи резултата 3:0, а през второто полувреме и Даниел Беса се разписа.

Специя приключи мача с 10 индивида, откакто Симоне Бастони получи червен картон в 82-ата минута. Тимът на Петко Христов е в зоната на изпадащите с актив от 4 точки и към този момент има 19 позволени гола след седем кръга в Серия " А ".
 Болоня победи Лацио с 3:0