Българският футболен шампион Лудогорец записа трета последователна загуба в група

...

Тежка загуба за Лудогорец в Португалия

Българският футболен първенец Лудогорец записа трета поредна загуба в група F на шампионата Лига Европа. Разградчани изгубиха за втори следващ път от португалския Брага, този път като посетители с 2:4 и по този начин изравниха антирекорда на шотландския Глазгоу Рейнджърс от 16 мача без триумф в груповата фаза на интернационалната сцена. Възпитаниците на Станислав Генчев демонстрираха нормалните недостатъци в отбрана, които ги оставиха на последното място в потока със единствено 1 извоювана точка от 4 срещи. „ Орлите “ инкасираха 3 попадения в границите на 15 минути преди почивката, а това предреши крайния излаз на дуела, игран на стадион „ Мунисипал “ в Португалия.
Източник: dnesplus.bg