Айнтрахт Франкфурт не срещна трудности срещу представителя на Оберлига Баден-Вюртенберг

...

Айнтрахт не се затрудни с петодивизионен отбор за Купата на Германия

Айнтрахт Франкфурт не срещна компликации против представителя на Оберлига Баден-Вюртенберг Щутгартер Кикерс и го победи с 2:0 като посетител в мач от 1/16-финалите за Купата на Германия. " Орлите " взеха решение всичко в срещата още през първото полувреме и се поздравиха с триумфа с голове на Рандал Коло Муани и Хрвойе Смолчич.

През втората част тимът на Оливер Глазнер понижи оборотите и резервира сили за идните мачове в Бундеслигата и Шампионска лига.

Айнтрахт поведе още в 11-ата минута. Тогава Рафаел Сантос Боре асистира на Коло Муани, а новоизлюпеният френски национал не сбърка.

Седем минути по-късно Смолчич се разписа с глава след центриране на Марио Гьотце за крайното 0:2.