Английският елитен Уест Хям Юнайтед разследва нападението на двама германски

...

Нападение над журналисти по време на футболен мач в Англия

Английският първокласен Уест Хям Юнайтед проверява нападението на двама немски коментатори по време на полуфиналния мач от Лига Европа против Айнтрахт Франкфурт на „ Лондон Стейдиън “, който бе в четвъртък.

Твърди се, че неприятният случай се е случил в 21-вата минута на дуела, когато Михаил Антонио възвърне равенството. В последна сметка гостите завоюваха с 2:1.

Двамата публицисти предавали срещата по немско радио, а на полувремето били преместени на друга позиция. Според Bild по време на ефира една от слушалките им била хвърлена на земята.

“Клубът е наясно с случая и ще се опита да разпознава причинителя. Проявяваме нулева приемливост към сходни изяви, тъй че данните на причинителите ще бъдат изпратени на полицията. Те ще получат възбрана за посещаване на „ Лондон Стейдиън “ и няма да могат да пътуват за мачовете на тима надалеч от вкъщи. Няма място за подобен вид държание “, показа представител на Уест Хям.
Източник: lupa.bg