Александър Тонев остана цял мач на резервната скамейка при успеха

...

Александър Тонев на пейката при успех на Кротоне

Александър Тонев остана цялостен мач на аварийна пейка при триумфа на " Кротоне " с 3:2 като посетител на " Болоня " от 12-ия кръг на италианското футболно състезание - Серия " А ".

Симоне Верди изведе домакините напред в резултата в 38-ата минута, само че единствено четири по-късно Анте Будимир изравни. Малко преди края на първото полувреме Верди обещано още веднъж преднина за домакините с втория си гол в мача.

Отборът на " Кротонe " стигна до ново равнене в 68-ата минута, когато Трота се разписа от дузпа. Гостите стигнаха до цялостен поврат в 70-ата минута, когато Будимир се разписа за повторно, оформяйки крайния резултат.

Успехът бе втори подред за южняците и общо трети за сезона. Тимът на Тонев има към този момент 12 точки и заема 14-то място, до момента в който четвъртото следващо състояние остави състава на " Болоня " с 14 точки в класирането.
Източник: bnr.bg