Алания. ЦСКА направи 1:1 с полския Стал (Миелец) в първия

...

Равенство 1:1 в първата проверка на ЦСКА в Турция

Алания. ЦСКА направи 1:1 с полския Стал (Миелец) в първия си мач за 2022 година Контролата на „ армейците “, извършена в комплекс „ Голд Сити “ в Алания, ще се запомни и с това, че братята Георги и Божидар Чорбаджийски играха един против различен през второто полувреме, а ЦСКА получи два червени картона. От игра бяха отстранени Иван Турицов и Тибо Вион, само че бяха сменени от игралите през първата част Асен Дончев и Мохамед Осман.

Калоян Кръстев откри резултата в 27-ата минута, а поляците изравниха в 55-ата. „ Червените “ бяха водени от помощник-треньора Анатоли Нанков, защото Стойчо Младенов лекува вирусно заболяване. Следващата контрола на ЦСКА в Турция ще се играе във вторник против австрийския Хартберг.
Източник: focus-news.net