200-ият гол на Мохамед Салах за Ливърпул вдъхнови завръщане през

...

Знаменателен гол за Мохамед Салах, докато Ливърпул отвръща на удара в Кристъл Палас

200-ият гол на Мохамед Салах за Ливърпул въодушеви завръщане през второто полувреме, когато Червените си осигуриха победа с 2-1 над Кристъл Палас с 10 играча на Селхърст Парк.

Момчетата на Юрген Клоп започнаха едва в Южен Лондон, като не съумяха да отбележат удар към вратата през първото полувреме, до момента в който Джеферсон Лерма беше на няколко сантиметра от разкриване за домакините.

Палас продължи напред след дузпа на Жан-Филип Матета в 57-ата минута, само че позитивният им подтик спря, когато Джордан Аю получи втори жълт и Ливърпул изравни с помощта на Салах минута по-късно.

Харви Елиът обезпечи и трите точки в първата минута на добавеното време на второто полувреме и Червените се придържаха към резултата макар натиска на Двореца, при който Йоахим Андерсен отхвърли късно равнене.

Палас към момента търсеше единствено втората си домакинска победа за сезона след разочароващата загуба с 2-0 в средата на седмицата от Борнемут, а гостите бяха в офанзива рано, когато...