0:0 завършиха в Дряново местният Локомотив и едноименният тим на

...

Локо и Левски не си вкараха гол

0:0 приключиха в Дряново локалният Локомотив и едноименният отбор на град Левски. Двубоят бе от 19-ия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите имаха преимущество през първото полувреме. Тогава Кристиян Иванов и на два пъти капитана Евгени Систов имаха благоприятни условия да открият резултата, само че ги пропиляха. След почивката борбата беше равностойна. В 65-ата минута Мартин Ботев извърши фаул, вратарят на Левски – Васил Тодоров с тъга мазета топката в гредата. Останалото беше битка сред двете наказателни полета.

Стартови сформира:

Локомотив Дряново – 12. Иван Петров, 13. Денчо Шипкалиев, 15. Илиян Илиев, 7. Йордан Иванов, 5. Иван Донец, 16. Калоян Калчев, 8. Константин Йорданов (капитан), 6. Делян Дончев, 20. Мартин Ботев, 9. Момчил Савов, 11. Христо Цонев.
Треньор – Светлин Иванов

Левски: 1. Васил Тодоров, 14. Габриел Ганчев, 21. Цветослав Игнатов, 5. Веселин Митев, 70. Теодор Михайлов, 8. Виктор Иванов, 20. Ивайло Раденцов, 7. Благовест Ленков, 9. Кристиян Иванов, 22. Венцислав Миленов, 10. Евгени Систов (капитан).
Треньор – Дочко Дочев Северозападна Трета лига 19 кръг, неделя 28 февруари  Дреновец 1:1краен резулат  Партизан (Червен бряг)