... Мая1573 Arena (начало 2:00):1. Елина Свитолина – Тейла Престън2. Роберто Баутиста Агут – Бен Шелтън3. Даниел Алтмайер – Карен Хачанов4. Анхелина Калинина – Аранча Рус
Програма Медведев - Новини
Първият ден от тазгодишното издание на Откритото първенство на Австралия
...... () { this.page.identifier = `game_40581`; }; (function() { // DON`T EDIT BELOW THIS LINE var d = document, s = d.createElement(`script`); s.src = `//tennisbg.disqus.com/embed.js`; s.setAttribute(`d
а освен тях програмата за втория състезателен предвижда още
...... - Пейтън Стърнс4. Даниел Елахи Галан - Даниел ЕвансПълния график за деня можете да разгледате тук:US Open Tuesday schedule (all courts) — Michal Samulski (@MichalSamulski)
Само няколко дни ни делят от развръзката на тазгодишния Уимбълдън
...... във финалния сблъсък на Мастърса в Маями.Програмата за петък на Уимбълдън:Централен корт (начало 15:30 часа):1. Новак Джокович - Яник Синер2. Карлос Алкарас - Даниил Медведев
Дъждовните валежи над Лондон за трети пореден ден създадоха проблеми на
...... 7:6(7) 1:1)3. Виктория Томова - Кейти Болтър4. Франсис Тиафо - Доминик СтрикерПълния график за деня можете да разгледате тук:Thursday schedule (revised) — Michal Samulski (@MichalSamulski)
Обилният дъжд над Лондон през вчерашния ден принуди организаторите на Уимбълдън
...... Максим Креси - Ласло Джере5. Александър Бублик - Джей Джей УлфПълния график за деня можете да разгледате тук:Wimbledon Wednesday schedule — Michal Samulski (@MichalSamulski)
Първият ден от тазгодишния Уимбълдън е вече в историята а
...... Минор3. Григор Димитров - Шо Шимабукуро4. Каролина Мухова - Юле НимайерПълния график за деня можете да разгледате тук:Revised Tuesday schedule — Michal Samulski (@MichalSamulski)
Първите два състезателни дни на тазгодишния Ролан Гарос са вече
...... Руне - Кристофър Юбанкс4. Виктория Азаренка - Бианка АндреескуПълния график за надпреварата можете да разгледате тук:Roland Garros - Tuesday schedule — Michal Samulski (@MichalSamulski)
Намираме се на финалната права на тазгодишното издание на Мастърса
...... Руне - Каспър Рууд2. Даниил Медведев - Стефанос Циципас3. Елена Рибакина - Анхелина Калинина (не преди 20:00 часа)4. Коко Гоф/Джесика Пегула - Сторм Хънтър/Елизе Мертенс
Само няколко дни ни делят от развръзката на тазгодишното издание
...... часа):1. мач на двойки2. Яник Ханфман - Даниил Медведев (не преди 16:00 часа)3. мач на двойки4. Стефанос Циципас - Борна Чорич (не преди 21:30 часа)
Мастърс турнирът в Рим вече навлиза във втората си седмица
...... Йелена Остапенко - Дария Касаткина4. Джей Джей Улф - Александър ЗверевПълния график за деня можете да разгледате тук:Rome on Monday. — José Morgado (@josemorgado)
През днешния на Мастърса в Монте Карло за откриващите си
...... Princes (начало 12:00 часа):1. Ян-Ленард Щруф - Каспър Рууд2. Андрей Рубльов - Карен Хачанов3. Тейлър Фриц - Иржи Лехечка4. Холгер Руне - Франсиско Серундоло/Матео Беретини
Всички двубои от първия етап на Мастърс надпреварата в Монте
...... - Матео БеретиниКорт 2 (начало 12:00 часа):1. Алекс де Минор - Ян-Ленард Щруф2. Лука Нарди - Лоренцо МузетиПълния график за деня можете да разгледате .
Времето за финалния сблъсък на Мастърса в Маями дойде Днес
...... 20:00 часа българско време, а вие по традиция бихте могли да я проследите в реално време, ако се възползвате от безплатните линкове на нашия сайт.
Само три двубоя ни делят от това да разберем кой
...... Даниил Медведев - Франсис Тиафо (не преди 22:00 часа)3. Карлос Алкарас - Яник Синер4. Нийл Скупски / Уесли Кулхоф - Рохан Бопана / Матю Ебдън
През настоящата седмица имаме удоволствието да наблюдаваме немалък брой първокачествени
...... и .......... Програмата в Марсилия:1. Хуберт Хуркач - Александър Бублик (не преди 15:30 часа)2. Бенжамен Бонзи - Артур Фис (не преди 17:00 часа) тук нещо за рио
Изминалата седмица ни дари с множество тенис вълнения след като
...... с 2:1 победи. Програма в Делрей Бийч (начало 19:30 часа):1. Марсело Аревало/Жан-Жулиен Роже - Ринки Хиджиката/Рийс Столдър2. Тейлър Фриц - Миомир Кецманович (не преди 22:00 часа)
Петъчният ден на Australian Open ни поднася наситена програма от
...... 02:00 ч.Пърсел/Томпсън – Дюран/ОсвалдХунтър/Мертенс – Кудерметова/СамсоноваНе преди 06:00 ч.Франциско Серундоло – Феликс Оже-АлиасимНе преди 10:00 ч.Карен Хачанов – Франсис ТиафоПълната програма можете да видите ТУК.
Само няколко часа ни делят от началото на първия за
...... – ТиафоНе преди 6:30: Баес – КъблърНе преди 6: Нори – Ван АшНе преди 9: Поспишил – Оже-АлиасимУан – ХънтърЦялата програма за деня вижте ТУК.
Намираме се в навечерието на първия за годината турнир от
...... Оже-Алиасим1573 Arena (начало 02:00 часа):1. Ема Радукану - Тамара Корпач2. Душан Лайович - Денис Шаповалов 3. Барбора Крейчикова - Сара Бейлек4. Алекс Молчан - Стан Вавринка
Още когато бе изтеглен жребият за АТР 250 надпреварата в
...... Джесика Пегула/Тейлър ФрицГърция - Италия (начало 08:00 часа):1. Стефанос Циципас - Матео Беретини2. Деспина Папамихаил - Лучия Брондзети 3. Мария Сакари/Стефанос Циципас - Камила Розатело/Лоренцо Музети
Още когато бе изтеглен жребият за АТР 250 надпреварата в
...... Джесика Пегула/Тейлър ФрицГърция - Италия (начало 08:00 часа):1. Стефанос Циципас - Матео Беретини2. Деспина Папамихаил - Лучия Брондзети 3. Мария Сакари/Стефанос Циципас - Камила Розатело/Лоренцо Музети
Утрешната програма на турнира в Аделаида отново ще ни предложи
...... Програмата включва сблъсъци като Хуркач – Беретини, Циципас – Чорич, Фриц – Нори и Сакари – Мартич.Разбира се, продължават и мачовете в Пуне и Оукланд.
Макар и от по ниска категория надпреварите предшестващи Откритото първенство на
...... Хуркач, Стан Вавринка, Франсис Тиафо, Джесика Пегула, Паула Бадоса и Мария Сакари.Пълната програма за Ден 6 на United Cup можете да разгледате на следния .
Утрешната програма на турнира в Аделаида ще ни предложи интересни
...... ч.Анхелина Калинина – Виктория АзаренкаНе преди 10:00 ч.Роберто Баутиста Агут – Андрей РубльовНе преди 11:30 ч.Йелена Остапенко – Каролина ПлишковаПълната програма можете да видите ТУК
Намираме се на крачка от заключителните етапи на тазгодишното издание
...... Джокович (не преди 15:00 часа)3. Никола Мектич/Мате Павич - Танаси Кокинакис/Ник Кирьос (не преди 19:30 часа)4. Стефанос Циципас - Андрей Рубльов (не преди 22:00 часа)
Намираме се на крачка от заключителните етапи на тазгодишното издание
...... Джокович (не преди 15:00 часа)3. Никола Мектич/Мате Павич - Танаси Кокинакис/Ник Кирьос (не преди 19:30 часа)4. Стефанос Циципас - Андрей Рубльов (не преди 22:00 часа)
Тазгодишното издание на Nitto ATP Finals е вече в разгара
...... Рубльов (не преди 15:00 часа)3. Иван Додиг/Остин Крайчек - Ник Кирьос/Танаси Кокинакис (не преди 19:30 часа)4. Стефанос Циципас - Даниил Медведев (не преди 22:00 часа)
Тазгодишното издание на Nitto ATP Finals е вече в разгара
...... Рубльов (не преди 15:00 часа)3. Иван Додиг/Остин Крайчек - Ник Кирьос/Танаси Кокинакис (не преди 19:30 часа)4. Стефанос Циципас - Даниил Медведев (не преди 22:00 часа)
Nitto ATP Finals е традиционно последният за сезона турнир в
...... Рубльов (не преди 15:00 часа)Вечерна сесия (начало 19:30 часа):3. Никола Мектич/Мате Павич - Иван Додиг/Остин Крайчек4. Стефанос Циципас - Новак Джокович (не преди 22:00 часа)
Бившият президент на Русия заяви че сегашните киевски власти горчиво
...... не работи и всички пакетни решения от 1994 г. са поставени под съмнение", казва Зеленски по време на речта, според стенограма на The Kyiv Independent.
Заплахите на Украйна да възобнови ядрената си програма до голяма
...... не работи и всички пакетни решения от 1994 г. са поставени под съмнение", казва Зеленски по време на речта, според стенограма на The Kyiv Independent.
Причината за специалната военна операция на Русия до голяма степен
...... загатнато недвусмислено при заплахата за рестартиране на ядрената програма и какво беше до голяма степен причината за прилагането на специалната военна операция", пише още Медведев.
Причината за специалната военна операция на Русия до голяма степен
...... недвусмислено при заплахата за рестартиране на ядрената програма и какво беше до голяма степен причината за прилагането на специалната военна операция", пише още Медведев.Снимка: БГНЕС
Причината за специалната военна операция на Русия до голяма степен
...... загатнато недвусмислено при заплахата за рестартиране на ядрената програма и какво беше до голяма степен причината за прилагането на специалната военна операция“, пише още Медведев.
Последната надпревара от сериите Мастърс 1000 за сезона провеждаща се
...... Григор Димитров - Фабио Фонини4. Хуберт Хуркач - Холгер Руне5. Пабло Кареньо Буста - Денис ШаповаловКорт 2 (начало 12:00 часа):1. Лоренцо Музети - Николоз Басилашвили
Първата ни ракета при мъжете Григор Димитров не само че
...... наблюдавате двубоя на някой от обичайните линкове в Tennis.bg.Централен корт (начало 15:00 часа):1. Григор Димитров - Даниил Медведев2. Даниел Еванс/Денис Шаповалов - Хуберт Хуркач/Борна Чорич
Откритото първенство на САЩ вече започва да навлиза в заключителната
...... (начало 18:00 часа):1. Алехандро Давидович Фокина - Матео Беретини2. Каролин Гарсия - Алисън Риск3. Пабло Кареньо Буста - Карен Хачанов4. Людмила Самсонова - Айла Томлянович
Неделната програма на US Open ще ни предложи много интригуващи
...... Фокина – Матео БеретиниКаролин Гарсия – Алисън РискПабло Кареньо Буста – Карен ХачановАйла Томлянович – Людмила СамсоноваВсе още няма информация за програмата на останалите кортове.
През вчерашния състезателен ден се изиграха последните двубои от втория
...... Пабло Кареньо Буста - Алекс Де МинорПълния график за деня можете да разгледате тук:US Open - Friday schedule (singles only) — Michal Samulski (@MichalSamulski)
В последния ден от работната седмица ще видим множество зрелищни
...... Пол – Каспър РуудАлисън Риск – Шиню УанНе преди 02:00 ч.Бианка Андрееску – Каролин ГарсияНик Кирьос – Джей Джей УлфПълната програма можете да видите ТУК
Вече изминаха първите два състезателни дни от тазгодишното Открито първенство
...... Пол - Себастиан Корда4. Лейла Фернандес - Людмила СамсоноваПълния график за деня можете да разгледате тук:US Open - Wednesday schedule — Michal Samulski (@MichalSamulski)
Тазгодишното издание на Откритото първенство на САЩ ще започне на
...... champion Pablo Carreño. Great for the groundpass holders... but still odd. Court 17 got an amazing OOP.Wawrinka on Court 5. — José Morgado (@josemorgado)
Откритото първенство на САЩ започва след няколко дни но вече
...... 18:00 ч.Ига Швьонтек – Жасмин ПаолиниГреет Минен – Слоун СтивънсДаниел Алтмайер – Яник СинерНе преди 02:00 ч.Ема Радукану – Ализе КорнеДиего Шварцман – Джак Сок
Първият състезателен ден от тазгодишното издание на Мастърса в Синсинати
...... Симона Халеп (не преди 23:00 часа)5. Мадисън Кийс - Юлия ПутинцеваПълния график за деня можете да разгледате тук:Tomorrow in Cincy: — José Morgado (@josemorgado)
Надпреварата във Вашингтон навлиза в решителната си фаза като днес
...... Медведев Камерън НориПрограма за турнира в Сан Хосе (начало не преди 01:00 часа)1.Шелби Роджърс - Вероника Кудерметова2.Дария Касаткина - Паула Бадоса (не преди 04:00 часа)
Акцентът през вчерашния ден бе победата на Григор Димитров на
...... Кабос:Централен корт (начало 02:00 часа):1. Миомир Кецманович - Брандън Накашима2. Даниил Медведев - Ричардас Беранкис3. Стийв Джонсън - Феликс Оже-Алиасим4. Раду Албот - Камерън Нори
Понеделник ни връща към долната половина на схемата при мъжете
...... ХуркачИга Швьонтек – Куинвен ДжънДжесика Пегула – Ирина БегуНе преди 21:45 ч.Андрей Рубльов – Яник СинерМарин Чилич – Даниил МедведевПълната програма можете да видите ТУК
Тазгодишното издание на Ролан Гарос е в разгара си и
...... last time Gaston played a night match in Paris against a player born in 2003, Alcaraz *that* colapse in Bercy. — José Morgado (@josemorgado)
Изминалият ден на Откритото първенство на Франция бе повече от
...... Гофен3. Симона Халеп - Цинвен Женг4. Андрей Рубльов - Федерико ДелбонисПълния график за деня можете да разгледате тук: tomorrow - singles: — José Morgado (@josemorgado)