Защитникът на Лудогорец Георги Терзиев сподели след загубата от Кайрат

...

Терзиев не може да си обясни какво се е случило през второто полувреме

Защитникът на Лудогорец Георги Терзиев показа след загубата от Кайрат с 2:3, че не може да дефинира какво тъкмо се е объркало в този мач.

" Първите 30-40 минути бяха доста положителни за нас. После не знам за какво се обърнаха нещата. През второто полувреме обаче нямаше футбол, повече бяха разправиите на терена. Не е нужно да разясняваме дузпата, по този начин я видял съдията, по този начин я свирил. Важното е да се подготвим добре, да си почистим играта. Важно е във значимите мачове да изглеждаме по-добре. Вярвам, че ще изгладим тези неща и против Милан ще имаме доста по-добро лице.

По-добре е в този момент да сме изморени, а в мача против Милан да сме свежи. Крайните решения кой да играе в отбрана ги взима треньора. За мен е значимо да се влагам в играта. Няма от какво да се плашим против Милан. В момента сме в развой на договаряния за новия контракт, няма какво да кажа повече ", съобщи Терзиев.