Юргорден навакса изоставане от два гола в гостуването си на

...

Юргорден запази върха след запомнящ се обрат като гост на Молде

Юргорден навакса закъснение от два гола в гостуването си на Молде и в последна сметка завоюва с 3:2 този петголов трилър, с помощта на което си обезпечи първото място в група " F " на Лигата на конференциите. Шведите станаха едвам вторият тим, който побеждава Молде като посетител в последните 11 семейства на норвежците.

В другия дуел от групата Гент резервира шансове за второто място след тъждество 1:1 като посетител на Шамрок Роувърс. Ирландците поведоха още в третата минута, откакто Рори Гафни засече с глава центриране на Тауел. В 73-тата минута домакините останаха с човек по-малко след втори жълт картон на Джъстин Феризай. Гент се възползва незабавно и единствено минута по-късно изравни посредством Хюн-Сук Хонг.

След тези резултати Молде остава с две точки пред Гент, като в последния кръг двата тима излизат един против различен в Белгия в пряк спор за второто място.