Юношите на ЦСКА от набор 2004, на които треньор е

...

Юношите на ЦСКА биха Ботев за Купата на БФС

Юношите на ЦСКА от набор 2004, на които треньор е Атанас Борносузов, победиха Ботев с 3:1 като посетител в първия мач от полуфиналите за Купата на БФС.

" Червените " пропуснаха отлични благоприятни условия за гол, само че въпреки всичко съумяха да поведат в 27-ата минута, когато прецизен беше Йоан Борносузов. В последната минута на първата част Павел Жабов добави още едно попадение, и по този начин гостите се отдръпнаха на отмора с актив от два гола.

Малко след началото на второто полувреме Жабов вкара втория си гол в мача, покачвайки на 3:1, а минути по-късно Ботев върна един гол от дузпа. Домакините получиха втора такава малко по-късно, само че вратарят Иван Маринов избави.

В другия полуфинал Левски победи Лудогорец с 3:1. Реваншите са след седмица - на 28 март (сряда).

Атанас Борносузов: Искам футболистите ни да станат положителни хора и да почитат противниците си

" Резултатите не са основната цел пред тима "