Юношеският национален отбор на България до 19 години разби с

...

Юношите ни разбиха сръбския отбор

Юношеският народен тим на България до 19 години разруши с 4:1 връстниците си от Сърбия в контрола. Проверката се игра в Симитли.

Атанас Кабов откри резултата в 17-ата минута, откакто получи превъзходен пас от Ертам Томбак. След половин час игра юношата на Левски удвои резултата след гол от директен свободен удар.

В 32-ата минута Емил Янчев направи резултата типичен след асистанция на Доминик Янков.

Гостите получиха три червени картона през второто полувреме. Давид Дунджерски беше изпъден от игра в 46-ата минута с втори жълт от основния съдия Димитър Димитров. На негово място влезе различен състезател на сърбите.

В 60-ата минута реферът изгони от аварийна пейка и треньорът на гостите Милош Велебит. Само две минути по-късно Игор Максимович понижи за 1:3 с прекрасен удар от дъгата пред наказателното поле.

В 76-ата минута Велко Николич също бе изпъден поради имитация към Димитров. Две минути преди края Страхиня Йованович получи втори жълти и червен картон за фаул против Борислав Вукадинов.

В добавеното време Радослав Живков вкара за крайното 4:1.

Това бе последна контрола за възпитаниците на Ангел Стойков преди евроквалификациите в Испания, които стартират на 20 март, написа ТопСпорт.
Източник: bnews.bg