Яростният Хари Магуайър получи жълт картон след рекордното поражение на

...

Яростният Хари Магуайър получи жълт картон след пълен работен ден в рекордната загуба на Манчестър Юнайтед от Челси

Яростният Хари Магуайър получи жълт картон след рекордното проваляне на Манчестър Юнайтед с 4-3 от Челси.

Героят на хеттрика Коул Палмър означи победител в 102-ата минута, последният в историята на Висшата лига, с цел да завоюва и трите точки за Челси, който водеше с 2-0, преди да се окаже, че губи с 3-2, влизайки в добавката време. След последния съдийски сигнал на един от най-завладяващите мачове в скорошната памет, Магуайър стачкува против рефера Джаред Джилет в централния кръг, само че беше посрещнат с жълт картон.

Не е ясно от какво се оплаква британският национал, защото играчите на Юнайтед не бяха удовлетворени от отсъдената дузпа за третия гол на Челси и обстоятелството, че мачът надвиши осемте спомагателни минути, дадени от четвъртия арбитър. Магуайър игра всяка минута от трилъра със седем гола, който беше стартират с ранен удар на полузащитника на Челси Конър Галахър.

Крилото на Юнайтед Антъни даде дузпа за втория гол на Челси в 19-ата минута, когато Палмър пропусн...