Янтра (Полски Тръмбеш) надви вкъщи с 1:0 едноименния тим на

...

Янтра би минимално Левски в Полски Тръмбеш

Янтра (Полски Тръмбеш) надделя у дома с 1:0 едноименния отбор на град Левски. Двубоят е от 25-ия кръг на Северозападна Трета лига. Любомир Генчев осъществя победното попадение. Стори го в 25-ата минута, когато Георги Милчев излезе неразчетено, топката го трансферира и голмайстора я насочи в мрежата. Там пропусна да я вкара преди този момент Тони Маречков.
 Ивайло Раденцов: Дойде време още веднъж да печелим точки Ивайло Раденцов: Дойде време още веднъж да печелим точки
Това беше всичко забавно в офанзива през първото полувреме. Втората част стартира с две обстановки пред вратата на домакините, само че бранителите им с шпагати предотвратиха голови удари. След 70-ата минута левскарите потеглиха да изравняват. Нападателите на Янтра с възползваха от празните пространства и на три пъти пропуснаха да завършат контраатаките си. В 70-ата минута пък желаеха дузпа за нарушаване против Генчев, само че рефера не подвигна даже картон на направилия фаула.