Вторият отбор на Черно море (Варна) победи у дома Волов

...

Дубълът на Черно море разгроми Волов

Вторият тим на Черно море (Варна) победи вкъщи Волов (Шумен) с 5:0. Двубоят е от петия кръг на Североизточната Трета лига. Малките „ моряци “ изковаха триумфа за към четвърт час. Мартин Петков откри резултата в 10-ата минута след пас на Николай Трифонов. Последният удвои след още толкоз време, засичайки центриране на Жечко Йорданов.
 Черно море II: Движим се в вярната посока Черно море II: Движим се в вярната посока
Интригата изчезна в 27-ата минута, когато Мартин Петков стреля неспасяемо от 20 метра за 3:0. В средата на втората част, Жечко Йорданов получи топката самичък против вратаря и с шут по диагонала вкара четвъртия гол. Калин Георгиев сложи точка на разногласието с попадение от фаул 120 секунди преди края.