Вторият отбор на Ботев (Враца) спечели в Дреновец с 3:1

...

Ботев II взе точките в Дреновец

Вторият тим на Ботев (Враца) завоюва в Дреновец с 3:1 против едноименния отбор. Срещата e от 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен триумф за селекцията на Ивайло Георгиев. Още голове можеха да вкарат футболистите му. Митко Панов беше спрян с нарушаване от защитник на домакините и Радослав Захариев осъществя дузпата, десетина минути след началото. Иван Нешков удвои с удар от границата на наказателното поле в 17-ата минута. В 67-ата Георги Георгиев направи с глава резултата безапелационен след центриране на Петър Кепов.

120 секунди преди края влезлия като запаса Патрик Колчов осъществя почетното попадение за Дреновец. След това съотборника му Абдулай Камара удари противник и беше отхвърлен с червен картон.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.