Вторият отбор на Ботев и едноименния тим на Дреновец завършиха

...

Дубълът на Ботев изпусна победа

Вторият тим на Ботев и едноименния отбор на Дреновец приключиха 2:2 във Враца. Двубоят е от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините изпуснаха успеха в последните секунди. Те владееха самодейността от самото начало. Петър Кепов центрира и Асен Русинов откри резултата със странична ножица в 11-ата минута. В 17-ата Радослав Захариев се възползва от подаване на Иван Нешков и удвои. Ивайло Тодоров пък тресна гредата. Същото стори и Пламен Петров след почивката. Захариев и Кепов пък пропуснаха по един път очи в очи с вратаря.
 Ботев II (Враца): Във всеки мач да разпростирам капацитета си Ботев II (Враца): Във всеки мач да разпростирам капацитета си
Андерсон Силва върна един гол с шут по диагонала в 53-ата минута. В даденото от съдията продължение влезлия като запаса Теодор Петков наказа неразчетено излизане на врачанския вратар и го трансферира с глава за окончателното 2:2.