Волов победи Спортист (Генерал Тошево) с 4:0 в Шумен. Двубоят

...

Волов вкара само четири на Спортист

Волов победи Спортист (Генерал Тошево) с 4:0 в Шумен. Двубоят е от втория кръг на Североизточната Трета лига. Това беше най-малкото с което се отърваха гостите.
 Спортист (ГТ): В Шумен постоянно ни е мъчно Спортист (ГТ): В Шумен постоянно ни е мъчно
Те изиграха последния половин час от срещата с понижен състав. Шуменският капитан Симеон Савов откри резултата с глава след центриране в 11-ата минута. 20 по-късно Ивелин Василев удвои след флангова офанзива. Десетина минути след почивката Божидар Пенчев, излъга защитник и от незабележим ъгъл направи резултата типичен.

В 60-ата минута Михаил Кирилов се устреми самичък против вратаря, когато капитана на противника Светослав Вълев го спря с нарушаване и получи червен картон. Христо Александров сложи точка на разногласието в 83-ата минута, когато беше най-съобразителен в блъсканица пред вратата на Спортист и вкара четвъртото попадение.