Волфсбергер и Рома завършиха 1:1 в среща от група J

...

Волфсбергер измъкна точка от Рома

Волфсбергер и Рома приключиха 1:1 в среща от група " J " на Лига Европа. Спинацола откри за гостите от Италия в 27-ата минута, а Линдъл изравни в 51-ата.

В 27-ата минута " вълците " откриха по доста забавен метод. Спинацола беше оставен непокрит, стреля с глава, топката се отклони от тялото на противник, след което още веднъж се удари в главата му. Двама-трима се разминаха пред голлинията и тя тупна и попадна в мрежата - 0:1.

В 50-ата Дзаниоло шутира по земя и затрудни Кофлер. Минута по-късно Волфсбергер изравни със ужасно попадение. Италианците изгубиха пред наказателното си поле и Линдъл шутира в далечния горен ъгъл.

Другия дуел от групата сред Истанбул Башахшехир и Борусия Мюнхенгладбах също приключи при резултат 1:1.
 АЗ Алкмаар и Манчестър Юнайтед с нулево тъждество
Слаб Манчестър Юнайтед загуби точки в Хага, " алените дяволи " не насочиха прецизен удар