Виляреал се препъна в последния Уеска, завършвайки при равенство 0:0

...

Виляреал се препъна в последния в Ла Лига

Виляреал се препъна в последния Уеска, завършвайки при тъждество 0:0 в мач от 20-ия кръг на Ла Лига.

Двата отбора стартираха в положително движение и още от първите минута се заредиха офанзиви пред двете порти. Все отново „ жълтата подводница “ бе по-активният отбор, само че изстрели на Алфонсо Педраса и Дани Парехо не откриха мрежата на Алваро Фернандес.

В заключителните минути на първото полувреме Уеска контролираше дейностите на терена, само че до положения пред Серхио Асенхо.

В началото на второто полувреме Мойсес Гомес имаше отличен късмет да открие резултата, само че изстрелът му от близко бе отразен от Алваро Фернандес.

В 53-ата минута Хавиер Онтиверос можеше да изведе Уеска напред, само че Серхио Асенхо сподели класа и отрази удара.

В 68-ата минута Жереми Пино насочи компактен изстрел от границата на наказателнотополе, който профуча около десния непряк дирек.

До края на дуела двата отбора си размениха рискови офанзиви, само че попадение не падна на стадион „ Ел Алкорас “.

Виляреал остана на четвъртата позиция в Ла Лига с актив от 34 точки, само че петия Севиля е с точка по-малко и андалусииците би трябвало да изиграят още два дуела. От своя страна Уеска е на последното място единствено с 13 точки.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `