Вихър (Славяново) отстрани Бдин (Видин) с 5:3 след изпълнения на

...

Драма с дузпи! Вихър елиминира Бдин за купата на АФЛ

Вихър (Славяново) в профил Бдин (Видин) с 5:3 след осъществявания на дузпи в мач от шампионата за купата на Аматьорската футболна лига. Срещата се организира в с.Хайредин, Област Враца. Редовното време протече равностойно, без голове. Цветомир Тодоров от Бдин уцели гредата пред първото полувреме. След почивката същото стори и Кристиян Григоров от Вихър. Така спечелилия трябваше да бъде излъчен с дузпи. Петимата реализатори на славяновския отбор бяха безгрешни от бялата точка. Видинският капитан Калоян Цветков направи единствения пропуск, стреляйки в навън.