Вчера Спартак (Варна) спечели с 2:1 лидерското дерби във Велико

...

Спартак благодари на феновете си и пожелава на Етър завръщане в Първа лига

Вчера Спартак (Варна) завоюва с 2:1 лидерското дерби във Велико Търново. Двубоят против Етър е от 34-ия кръг на на Втора лига.
 Гол в добавеното време донесе успеха на Спартак против Етър и изкачи варненци на върха Гол в добавеното време донесе успеха на Спартак против Етър и изкачи варненци на върха
„ Важна победа за нашия тим. Разделям мача на две елементи. Първото полувреме беше равностойно с по-чисти голови положения за нас. Необяснимо за мен, през втората част играхме нервно. Въпреки ранния гол, който ни вкараха, намерихме сили и показахме темперамент за цялостен поврат и краен триумф. На лице бяха всички предпоставки за дуел сред два мощни тима – отлични условия и доста почитатели. Поздравявам Етър за съвършената организация на срещата. Пожелавам им от идващия сезон да се състезават в Първа лига. Не на последно място, благодаря на нашите почитатели, минали пътя до стадион „ Ивайло “ с цел да ни поддържат “, разяснява пред Sportal.bg изпълнителния шеф на варненци Красимир Кузманов.