Във втората си контролна среща на лагера в Алания отборът

...

Монтана падна 1:2 от 11-ия в сръбската Супер лига

Във втората си контролна среща на лагера в Алания тимът на "Монтана " бе надигран с 2:1 от сръбския първокласен "Младост " (Лучани).
Съперникът на монтанци поведе в резултата в 10-та мин. след добре проведена многоходова офанзива. Исканият от Левски ляв бек Давид Кики изравни в 70-та мин. Тогава 26-годишният национал на Бенин бе изведен пред пеналта от Владимир Айтов и с неспасяем шут изпрати топката в мрежата. 11-ия в класирането на сръбската Супер лига се възползва от неприятно върната от Айтов топка и вкара победния си гол в 87-та мин.
Старши треньорът на "Монтана " Атанас Атанасов употребява два разнообразни състава през двете полувремена, като след почивката в игра се появиха Иван Михов и Румен Георгиев, които пропуснаха първата инспекция със "Стал " (Миелец) от Полша (1:1) поради леки травми.
Следващата контролна среща на монтанци в Алания е в сряда, 27 януари, против косовския "Балкани " (Суха река).

"Монтана " I: Благой Макенджиев, Александър Башлиев, Радослав Терзиев, Михаел Орачев, Раян Сенхаджи, Стоян Предев,Тони Тасев, Стефан Каменов, Бари Билал, Янко Ангелов, Николай Минков.

"Монтана " II: Петър Петров, Валери Христов, Стефан Цонков, Давид Кики, Иван Михов, Йордан Йорданов, Димитър Законов, Владимир Айтов, Росен Кръстев, Румен Георгиев,Сергей Георгиев.
Източник: bulnews.bg