В среща от 14-ти кръг на областната „А2“ Футболна група

...

„Монолит“ с класика над „Миньор“/Згориград/

В среща от 14-ти кръг на регионалната „ А2 “ Футболна група тимът на ФК „ Монолит “/Манастирище/ победи с класическото 3:0 състава на „ Миньор 2017 “/Згориград/. Срещата мина под цялостното превъзходство на домакините, които играят своите мачове на стадиона в Бяла Слатина.
Домакините не позволиха изненада и осъществиха своето предимство на терена с 3 попадения. В 20-та минута на срещата Владимир Вълов-Сисо даде преднина на своя тим за 1:0. В края на първото полувреме Цветан Петров даде удобен задатък на „ Монолит “, откакто прати топката в мрежата за 2:0. В 80-та минута на мача Георги Иванов оформи класиката за 3:0.
Отборът на „ Монолит “ събра актив от 26 точки и заема второ място във краткотрайното класиране. „ Миньор “ остана 3-ти, с 21 точки.
Източник: bulnews.bg