Уотфорд и Лестър завършиха 1:1 в първия мач от днешната

...

Уотфорд и Лестър завършиха 1:1 с два страхотни гола в края

Уотфорд и Лестър приключиха 1:1 в първия мач от днешната стратегия на британската Висша лига. И двата тима имаха положителни шансове за гол. Домакините се бранеха и залагаха на контри. Гостите имаха привидна доминация. В 90-ата минута Бен Чилуел вкара страховит гол с външен фалц, като топката влетя под лявата сглобка на вратата за 0:1. В добавеното време Крей Доусън изравни с красива странична ножица след корнер.

През първото полувреме Лестър имаше серизоно териториално преимущество. Домакините се бранеха чудесно и след средата на частта започнаха да вършат убийствени контри, които за малко не доведоха до гол.

" Лисиците " по този начин и не можаха да насочат прецизен удар във вратата на противника.
Източник: fakti.bg