Удинезе победи с 1:0 Фиорентина в мач от четвъртия кръг

...

Удинезе излъга Фиорентина, Сампдория и Лацио не се победиха

Удинезе победи с 1:0 Фиорентина в мач от четвъртия кръг на Серия А. Единственото попадение бе дело на Бето още в 17-ата минута.

В 17-ата минута Жерард Деулофеу лиши топката отляво, след което откри Бето на празна врата и той означи.
 Ювентус завърши договорката за Леандро Паредес

Остава да премине медицински прегледи

През втората част Удинезе държеше ициативата и имаше по-добрите благоприятни условия. До нов гол не се стигна и домакините записаха втора поредна победа.

Сампдория и Лацио приключиха наедно 1:1 в различен мач от кръга. Гостите от Рим откриха резултата в 21-ата минута, когато прецизен бе Чиро Имобиле.

Сампдория стигна до равенството във втората минута на добавеното време на срещата. Маноло Габиадини се разписа и донесе едвам втора точка за отбора. Това бе и първи гол за " моряците " от началото на шампионата.