ЦСКА U19 победи Сокол (Марково) с 3:1 в мач от

...

ЦСКА U19 победи Сокол с 3:1, Папазов с гол

ЦСКА U19 победи Сокол (Марково) с 3:1 в мач от новия сезон на елитната юношеска група, игран на изкуствения терен въз основата на националния тим в " Бояна ".

През първата част младите " армейци " демонстрираха много по-добра игра от своя противник и единствено малшансът им попречи да решат всичко още преди почивката. Все отново тимът ни се отдръпна към съблекалните с гол задатък, след автогол на неприятелски състезател.

Второто полувреме стартира чудесно за момчетата от ЦСКА, които вкараха още две попадения посредством Марк-Емилио Папазов и Даниел Иванов. Гостите понижиха в самия завършек на срещата.

В идващия кръг ЦСКА гостува на Сeптември. Мачът е плануван за 31 август (понеделник) и ще се играе на стадиона в Герман.

Стартов състав на ЦСКА : Ивайло Илиев (в), Александър Бучков, Калоян Пехливанов, Мартин Сотиров, Кристиян Атанасов, Димитър Михайлов, Емил Ценов (к), Максим Киров, Даниел Иванов, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев

Резерви: Константин Касабоков (в), Иван Донец, Калоян Стоилов, Димитър Горанов, Веселин Борисов, Данаил Стойчев, Цветомир Йорданов

Старши треньор : Добромир Митов.