ЦСКА U19 беше разгромен от Септември с 1:4 като гост

...

Септември разби старшата на ЦСКА с 4:1

ЦСКА U19 беше победен от Септември с 1:4 като посетител в мач от елитната юношеска група, игран на стадиона в село Герман.

" Червените " откриха резултата в 32-ата минута с хубав гол на Мартин Смоленски, който се разписа с прехвърлящ удар отвън наказателното поле. Само две минути по-късно домакините се възползваха от недоразумение в защитата на ЦСКА и съумяха да изравнят резултата.

Септември се развихри през второто полувреме и стигна до 3 безответни гола.

Стартов състав на ЦСКА : Ивайло Илиев (в), Александър Бучков, Калоян Пехливанов, Мартин Сотиров, Кристиян Атанасов, Димитър Михайлов, Емил Ценов (к), Иван Донец, Даниел Иванов, Марк-Емилио Папазов, Мартин Смоленски.

Резерви: Борислав Иванов (в), Георги Манев, Калоян Стоилов, Димитър Горанов, Данаил Стойчев, Цветомир Йорданов, Стоян Гюров

Старши треньор : Добромир Митов.