ЦСКА се класира за груповата фаза на Лига на конференциите

...

ЦСКА го направи, влезе групите с 3:0 над Виктория Пилзен

ЦСКА се класира за груповата фаза на Лига на конференциите след паметна победа с 3:0 над Виктория (Пилзен) на реванша в столицата. Червените бяха изгубили първата среща в Чехия, само че с въодушевена игра вкараха три безответни гола пред погледа на легендата Христо Стоичков.

Греъм Кери откри резултата в 7-ата минута, а в 62-ата Георги Йомов удвои. В 111-ата минута алените останаха с човек по-малко след втори жълт картон на Кайседо. Въпреки това в 119-ата минута Юрген Матай вкара трети гол. Армейците заличиха двете попадения пасив в постоянното време, а в продълженията и с човек по-малко бранителят Матай хвърли в възторг мокрите до кости от проливния дъжд свои почитатели на Националния стадион " Васил Левски ".
Източник: marica.bg