ЦСКА допусна шокираща загуба на стадион Васил Левски от Пирин

...

GAME OVER! ЦСКА зачеркна титлата!

ЦСКА позволи шокираща загуба на стадион " Васил Левски " от Пирин Благоевград с 1:2. Това се оказа историческа първа победа на " орлетата " при посещение на " алените " в София.

По този метод ЦСКА на процедура загуби шансове за първото място. Мачът приключи с бурни крясъци " Оставка " от почитателите на ЦСКА ориентирани към старши треньора Нестор Ел Маестро.

Пирин от своя страна взе извънредно значими три точки, с които се отдалечиха от местата, които носят непосредствено изпадане във Втора лига.

" Орлетата " поведоха в 14-ата минута, когато, след центриране от ъглов удар, Георги Върбанов продължи топката с глава и Виталийс Ягодинскис от няколко метра означи първото попадение в мача.

Домакините изравниха в 25-ата минута, когато Фернандо Каранга с глава насочи топката във вратата на ЦСКА.

Пирин отново излезе напред в 79-ата минута. Тогава Иван Тасев получи топката, напредна и стреля ужасно от границата на наказателното поле и вкара топката в горния ляв ъгъл на Густаво Бусато.
Източник: lupa.bg