ЦСКА 1948 приключи участието си в турнира за Купата на

...

Пътят на ЦСКА 1948 в турнира за Купата на България приключи

ЦСКА 1948 завърши присъединяване си в шампионата за Купата на България.

Двубоят сред " алените " и Хебър (Пазарджик), който се игра пред празни трибуни, приключи при резултат 1:1 в постоянното време, а при последвалите осъществявания на наказателни удари противникът на столичани бе по-точен и надви с 10:9.

Таско Тасков стартира работа в ЦСКА 1948
Бивш арбитър пое управителна функционалност в ЦСКА 1948

Реферът е новият " ивент управител " на тима

От " аления " клуб уведомиха своите почитатели преди началото на срещата, че те няма да бъдат позволени до стадион " Георги Бенковски " и пътуването им до Пазарджик е изцяло ненужно.

Без поддръжката на последователите си, отборът позволи гол след 14 минути игра, като негов атор беше Георги Георгиев.

Кирил Котев вкара за 1:1 7 минути по-късно, като това бе и всичко, откъм попадения, за постоянните 90 минути.

При дузпите Котев можеше да класира състава си напред, само че пропусна изстрела си. След това Хебър осъществя, ЦСКА не и бе отстранен от конкуренцията.