ЦСКА 1948 надделя с категоричното 4:1 над Струмска слава в

...

ФК ЦСКА 1948 вкара 4 гола на Струмска слава

ЦСКА 1948 надви с безапелационното 4:1 над Струмска популярност в другарски мач, който се състоя на стадиона в Бистрица.

" Червените " осъществиха три гола до почивката посредством Даниел Младенов, Васил Шопов и Мартин Камбуров.
 ФК ЦСКА 1948 прати гений във Втора лига

Александър Георгиев ще играе за Струмска популярност

" Червените " откриха резултата в 12-ата минута след попадение на Даниел Младенов. Опитният футболист се възползва от центриране на Лазар Марин отляво, овладя на 13-14 метра леко под ъгъл и с топовен шут опъна мрежата на Славата.

ЦСКА 1948 продължи да господства и откакто преднината на отбора бе удвоена от Васил Шопов, в 34-ата минута Камбуров овладя пред наказателното поле на съперника и с компактен удар по земя не остави късмет на вратаря за 3:0.

Давид Асате понижи в 61-ата минута, а крайното 4:1 оформи Ангел Бастунов. Той се разписа в 73-ата минута.