Третодивизионният Левски (Крумовград) поднесе голямата изненада в 16-тина финалите от

...

Левски (Крумовград) победи Царско село за Купата

Третодивизионният Левски (Крумовград) сервира огромната изненада в 16-тина финалите от шампионата за купата на България по футбол, откакто в профил елитния Царско село с 1:0 след продължения.

Редовното време приключи без да бъде маркиран гол, а в 111-ата минута резервата Валентин Сливов донесе триумфа на Левски.

Царско село пък стана първият отбор от елита, който напусна конкуренцията преди 1/8-финалите.

В различен мач Арда не срещна проблеми против третодивизионния Ямбол и го победи като посетител с 3:0.

Головете вкараха Иван Коконов  в 25-ата минута от дузпа, Спас Делев в 47-ата и Тонислав Йорданов в 80-ата.

Напред продължава и Берое, който разгроми с 6:0 Розова котловина в Казанлък.

Мирослав Енчев бе прецизен в 20-ата минута, а в 24-ата Георги Динков удвои.

Даниел Генов вкара трети гол в 36-ата минута, а в 54-ата Омар Камара направи 4:0 от дузпа.

В 67-ата минута Камара вкара още веднъж, а в 76-ата минута Серкан Юсеин означи шестото попадение.
Източник: bnr.bg