Треньорът на Рома Жозе Моуриньо даде специална вечеря на играчите

...

Моуриньо изведе на вечеря играчите на Рома преди мача с ЦСКА

Треньорът на Рома Жозе Моуриньо даде специфична вечеря на играчите в рибен ресторант в Рим във връзка юбилейния мач номер 1000 в треньорската си кариера. Португалският експерт имаше мотив за празнуване, откакто "вълците " победиха Сасуоло с 2:1 с гол в последната минута на Стефан Ел Шаарауи.

Моуриньо изнесе десетминутна тирада пред своите посетители и ги прикани да повярват, че Рома има сили да печели титли.

Утре Моуриньо ще изведе Рома в своя мач номер 1001 против ЦСКА в Лигата на конференциите в четвъртък, а съгласно италианската преса португалецът възнамерява ротации в състава, с цел да даде отмора на титулярите от началото на сезона. В игра ще се завърне бранителят Крис Смолинг, който до неотдавна лекуваше травма и още не е играл в формален мач този сезон. Любопитно е, че Смолинг се завърна след лекуване на травма още веднъж против ЦСКА предишния сезон при равенството 0:0 в Рим в групите на Лига Европа.

Очаква се като титуляри против "червените " да стартират още Кумбула и Ел Шаарауи, както и узбекът Елдор Шомуродов.