Треньорът на Интер Симоне Индзаги даде оценката си за равенството

...

Индзаги: Така няма да спечелим отново титлата

Треньорът на Интер Симоне Индзаги даде оценката си за равенството 1:1 в дуела с Торино от 29-ия кръг на Серия А.

" Биковете " съумяха да поведат в 12-ата минута, откакто отбраната на Интер не съумя да почисти топката и Глейсон Бремер се разписа отблизо разстояние.

Равенството донесе резервата в добавеното време, като това бе четвърто следващо реми за.

“ ни превъзхождаше по настъпателност през първото полувреме. Заслужавахме изравнителен гол и по-рано и в случай че това се беше случило, може би щеше да стигнем до успеха.

Наясно сме, че в случай че желаеме да спечелим още веднъж купата, би трябвало да се борим повече и да играем с друго въодушевление, даже и да имаме някакви оправдания. Чакат ни още 10 финала, по тази причина би трябвало да се постараем да си върнем предходната сила ”, разяснява Индзаги.