ТОРОНТО – Себастиан Ахо отбеляза един гол и две асистенции,

...

Ураганите устояха на Лийфс, за да спечелят победа като гост с 3-2

ТОРОНТО – Себастиан Ахо означи един гол и две асистенции, с цел да поведе Каролина Хърикейнс до победа с 3-2 над Торонто Мейпъл Лийфс в събота.

Майкъл Бънтинг и Сет Джарвис прибавиха другите голове за Каролина (20-13-4). Победата удължи победната серия на Ураганс до три мача.

Пьотър Кочетков направи 26 спасявания.

Тимоти Лилегрен и Никълъс Робъртсън дадоха отговор за Торонто (17-10-7), който завоюва 25 спирки от Мартин Джоунс.

Лийфс изгубиха пет от последните си шест мача.

Каролина записа 2-към-4 в силовата игра, до момента в който Торонто записа 0-към- 3.

Бънтинг откри резултата единствено 2:24 минути след началото на конкуренцията в силовата игра. Ахо го откри отворен в процепа зад вратата и победи Джоунс с пет дупки.

Йеспери Котканиеми съвсем направи 2-0 при 10:34, само че Остън Матюс почисти шайбата от пред врат...