ТОРОНТО – Кейлъб Мартин вкара 23 от своите 24 точки

...

Хийт задържа Раптърс за победа със 112-103

ТОРОНТО – Кейлъб Мартин вкара 23 от своите 24 точки през първото полувреме и взе 12 битки, до момента в който Маями Хийт измъкна победа със 112-103 над Торонто Раптърс в сряда нощ.

Дънкан Робинсън добави 21 точки, в това число 10 през четвъртата четвърт, за Маями (12-9). В Heat липсваха звездният център Бам Адебайо (контузия на лявото бедро) и водещият голмайстор Тайлър Херо (изкълчване на десния глезен).

Бившият Raptor Кайл Лоури беше посрещнат с аплодисменти по време на представянето преди мача. Той имаше три точки за 28 минути игра.

Паскал Сиакам вкара 30 точки за Торонто (9-12), който загуби четири от последните си пет мача.

O.G. Ануноби и Гари Трент младши записаха надлежно 23 и 15 точки.

И двете страни излизаха от четиридневни паузи, като за последно играха в събота.

Торонто отбрани багра добре, блокирайки...