Супер звездата Лионел Меси вкара гол на четвъртото Световно първенство. Нападателят

...
Супер звездата Лионел Меси вкара гол на четвъртото Световно първенство.
Нападателят

Меси изпревари Марадона и Батистута с гола си срещу Саудитска Арабия

Супер звездата Лионел Меси вкара гол на четвъртото Световно състезание.

Нападателят на националния тим на Аржентина осъществя дузпа в 10-ата минута на мача против Саудитска Арабия от първия кръг на груповата фаза на Мондиал 2022 (1:0, първо полувреме).
 Аржентина - Саудитска Арабия 1:0, Лео Меси откри резултата от дузпа, анулираха два гола на онлайн
Аржентина - Саудитска Арабия 1:0, Лео Меси откри резултата от дузпа, анулираха два гола на " гаучосите "

Мечтано начало за " гаучосите "

Така 35-годишният футболист стана първият футболист в националния тим на Аржентина, който отбелязва гол на четири международни шампионати. Преди това той означи на шампионатите през 2006, 2014 и 2018 година

По този метод Меси задмина Диего Марадона и Габриел Батистута, които означиха на три международни шампионати.