ST. ЛУИС (AP) — Джордан Бинингтън спря 18 изстрела за

...

Бинингтън получава 14-и затвор в кариерата си, след като Блус победи Кепитълс с 3-0

ST. ЛУИС (AP) — Джордан Бинингтън спря 18 изстрела за 14-ия си шатаут в кариерата, а Сейнт Луис Блус победи Вашингтон Кепитълс с 3-0 в събота вечер.

Бинингтън се върна, откакто даде четири гола на 25 удари по време на загуба с 5-2 от Кепитълс във Вашингтон в четвъртък вечер, с цел да получи втория си шатаут този сезон, до момента в който тимовете приключваха мачовете си вкъщи.

Брейдън Шен, Колтън Парайко и Джейк Нейгборс всички означиха за сините, които бяха изгубили три следващи (0-2-1) за най-дългото си пропускане, откогато краткотрайният треньор Дрю Банистър размени Крейг Берубе.

Чарли Линдгрен от Вашингтон, който започва за четвърти път в пет мача и завоюва в четвъртък, имаше 26 спасявания. Столиците завоюваха три от четири.

Съседите вкараха пауърплей гол при 4:09 до края на третия интервал. Сините, 30-ти в НХЛ с преимущество на индивида, бяха 0 за 5 при загубата в четвъртък и провалиха първата си опция в този мач.