Спортният директор на Михаел Цорк все още е вбесен от

...

Спортният директор на Борусия гневно към играчите: Да направят обрат, ако имат то*ки

Спортният шеф на Михаел Цорк към момента е разгневен от снощната загуба на неговия отбор с 4:2 като хазаин от Рейнджърс (Глазгоу) в първи мач от плейофната фаза на. Това призна самият той и прикани играчите да отговорят на рецензиите и да реализират резултат, който да ги класира в реванша.
 Спешна среща в Борусия (Дортмунд) след разочароващите резултати Спешна среща в Борусия (Дортмунд) след разочароващите резултати
“Днес съм към момента толкоз смутен и шокиран, колкото бях и нощес. Беше унизително и смущаващо показване от първата до последната минута. Нашият тим не бе подготвен за този мач и това показване не бе на равнището на Лига Европа. Четвъртък вечер, лек дъждец и прожектори, съперник като Рейнджърс, какво повече може да желае един футболист? Играхме неенергично, закъснявахме с една крачка, нямахме скорост, не показахме предпочитание, не стреляхме задоволително. Не считам, че е проблем в липса на качество в играчите, а в тяхното отношение. Думите ми са отправени към тима - Ако тимът има то*ки, да направи поврат в реванша ”, насочи ядосан апел Цорк към играчите на Борусия.
 Рейнджърс шокира Борусия (Дортмунд) с 4 гола като посетител в Лига Европа Рейнджърс шокира Борусия (Дортмунд) с 4 гола като посетител в Лига Европа