спечели и реванша срещу датския и се класира за осминафиналите

...

Лестър с втора убедителна победа

завоюва и реванша против датския и се класира за осминафиналите на Лигата на конференциите. " Лисиците " завоюваха с 3:1 в Дания и не престават напред с общ резултат 7:2.

Randers 1-3 Leicester: Maddison's quickfire double confirms Foxes' progress
— Guardian sport (@guardian_sport)
Още във втората минута поведе след попадение на. Той можеше да се разпише и още един път, само че стреля около вратата от дребен ъгъл. означи два красиви гола в границите на 4 минути в средата на второто полувреме. Той първо вкара от фал, а по-късно с прелестен удар от отдалеченост. върна едно попадение шест минути преди края, когато не се намеси по най-хубавия метод и разреши на Стефън Одей да се разпише.

Въпреки солидния задатък от първия мач, Брендън Роджърс заложи на множеството си титуляри. Причината евентуално се крие в слабите резултати на отбора напослед и потребността от победа за самочувствие. Успехите над са единствените победи на " лисиците " в последните им осем мача във всички шампионати.